דיור מוגן בקריות

בתי דיור מוגן לעצמאיים

דיור מוגן נהריים נמצא בקרית שמואל שבקריות זהו קומפלקס יחודי ויוקרתי לעצמאיים בגיל השלישי הזקוקים לתמיכה במשימות ופעילויות יומיומיות, אך רוצים לשמור על עצמאותם ושליטה על שגרת יומם. אנו מציעים מגורים עצמאיים בסביבה קהילתית, עם גישה לשירותי טיפול ותמיכה במקום לפי הצורך. מגוון פעילויות חברתיות ופנאי כדי לקדם תחושת קהילה ולתמוך ברווחה כללית. חשוב לפנות אלינו לדיור מוגן נהריים בקריות לקבלת ייעוץ כדי למצוא את האפשרות המתאימה ביותר לצרכיו של הפרט.

מה החשיבות של בית מוגן עבור בני גיל הזהב?

בית מוגן לקשישים חשוב מכיוון שהוא מספק סביבת מגורים בטוחה ותומכת למבוגרים הזקוקים לתמיכה מסוימת במשימות ובפעילויות היומיומיות. הוא מציע גישה לשירותי טיפול ותמיכה במקום לפי הצורך, שיכולים לספק שקט נפשי הן לתושבים והן ליקיריהם. בית מוגן לגיל מקדם גם תחושת קהילה ומעורבות חברתית, שיכולה לתמוך ברווחה הכללית ולמנוע בידוד חברתי. זה יכול גם לספק אפשרויות מחיה חסכוניות וגמישות עבור מבוגרים שרוצים לשמור על עצמאותם ולהישאר בשליטה על שגרת יומם, אך זקוקים לסיוע מסוים בפעילויות מסוימות. בסך הכל, בית מוגן לקשישים יכול למלא תפקיד מכריע במתן אפשרות למבוגרים לחיות חיים מספקים ובריאים.

דיור מוגן נהריים שבקרית שמואל

דיור מוגן נהרים , מציע מספר הטבות ושירותים רבים לדיירים החיים בקומפלקס הייחודי. 

חיים עצמאיים במסגרת קהילתית, עם גישה לשירותי טיפול ותמיכה במקום לפי הצורך

פעילויות חברתיות ופנאי לקידום תחושת קהילה ולתמוך ברווחה כללית

מערכות תגובת חירום כדי להבטיח שהתושבים יוכלו לגשת לסיוע במידת הצורך

שירותי תחזוקה ומשק בית לשמירה על מרחב המגורים נקי ונוח

שירותי הסעות כדי לסייע לתושבים לגשת לפגישות רפואיות ולשירותים נחוצים אחרים

גישה לשירותי טיפול ותמיכה מיוחדים, כגון טיפול בהפרעות קוגניטיביות או טיפול בדמנציה.

דיור מוגן בקריות

קהילת דיור מוגן נהריים תומכת בתושבים שלה להמשיך בחיים פעילים ומלאים בהנאה. בין לוח הפעילויות המלא שלנו והזדמנויות למעורבות בקהילה המקומית, לדיירים תמיד יש אתגר חדש ומהנה.

הקהילה שלנו שופעת הזדמנויות לחקור תחביבים, להשקיע משמעותית בחייהם של אחרים, להתמקד בצמיחה רוחנית, או פשוט לצאת וליהנות.

אנו מטפחים בכבוד ובערך כל דיייר ודיירת, מעודדים עצמאות וחופש בחירה ומספקים הזדמנויות לצמיחה פיזית, נפשית, רגשית ורוחנית.

אנו ידועים בטיפול המסור והמקצועי שלנו, הצוות שלנו למד להכיר ולהעריך כל תושב כאדם שלם עם היסטוריה והעדפות ייחודיות. אנו שואפים לשרת כל אדם בכבוד, עניין ואחריות.

אנחנו גם ידועים בסביבה הרגועה שלנו ובשכונה מסבירת פנים. התושבים שלנו נהנים מהיופי הטבעי של הקמפוס שלנו, מהאירועים החברתיים, ממרכז הבריאות ומהזדמנויות להיות מעורבים בשירות.

הדיירים והדיירות בדיור מוגן נהרים יכולים ליהנות מהחופש של חיים בקהילה תומכת, בשקט נפשי ולקבל שלל שירותים המקלים על חייהם.