מבנה ודירות

דיור מוגן נהרים הוא קומפלקס יחודי בקרית שמואל שבחיפה, הוא מורכב מארבעה מגדלי יוקרה עם דירות איכותיות. המתחם ממוקם במרכז העיר, קרוב לחוף הים ולשירותים רבים. במקום דירות בנות 2 – 3 חדרים, וכן דירות גן ופנטהאוזים. בסך הכול, חובק הקומפלקס 110 דירות, אשר הופכות אותו לאחד המובילים מסוגו בארץ.

הדירות מרווחות ומעוצבות, עם חלונות גדולים המשקיפים לים או לעיר. יש להם עיצוב מודרני המשלב צבעים בהירים . הדירות מגיעות בגדלים ובפריסות שונות כדי להתאים לצרכים של כולם. הדירות מרווחות וכוללות פריסת מטבח פתוח עם פינת אוכל, חדרי השינה מוארים ומרווחים.

הקומפלקס מתנהל במבנה ארגוני ייחודי: ועד נבחר של בעלי דירות, ילדיהם ובעלי עניין מפקחים על המקום כדירקטוריון של בניין משותף. במקביל, שירותי התפעול של המתחם ניתנים על ידי חברת מדיק ה.ס. ניהול בע"מ. לועד שלושה תפקידים עיקרים,לפקח על תחזוקה ותיקונים של הדירות, לארגן אירועים לדיירים ולדאוג לרווחת הדירים. .באמצעות המבנה הארגוני המשפחתי והאינטימי יכולים דיירי הקומפלקס ליהנות ממגורים ברמה הגבוהה ביותר, משירותים רבים ומגוונים, וזאת ללא דמי כניסה. אנו מחזיקים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של יחס וטיפול אישי, אשר מתאימים לצרכי הדיירים שלנו.

בדיור מוגן נהריים תוכלו לבחור מתוך מבחר דירות:

  • דירות 2 – 3 חדרים

  • דירות גן

  • דירות פנטהאוז

מבנה ודירות

המתקנים השונים בקומפלקס היוקרה דיור מוגן נהריים

לובי – אזור משותף בו יכולים התושבים והמבקרים להתאסף ולהתרועע. בלובי פינות ישיבה מרווחות ונעימות בלובי ישנו דלפק קבלה שבו אנשי הצוות יכולים לסייע בכל שאלה או חשש. הלובי מעוצב בצורה מסבירת פנים ונוחה כדי ליצור אווירה חמה ומזמינה לדיירים ולמבקרים.

חדר אוכל משותף – מרחב בו יכולים הדיירים להתכנס כדי לאכול ארוחות. חדר האוכל גדול ונוח כדי לאפשר לתושבים להתרועע וליהנות מהארוחות שלהם. חדר האוכל מאויש על ידי אנשי צוות שיוכלו לסייע לדיירים בהזמנת האוכל והשתייה, ואשר יכולים לסייע בכל צרכים תזונתיים מיוחדים. בדיור מוגן נהריים מגוון ארוחות שיתאימו לטעמים והעדפות שונות חדר האוכל המשותף הוא חלק חשוב מחוויית הדיור המוגן, שכן הוא מספק לדיירים תחושת קהילה ועוזר לקדם סוציאליזציה ומעורבות. ישנה גם אפשרות להזמין שירות קטרינג עד לחדרי הדיירים עם שפע אפשרויות בחירה של מנות מוקפדות וטעימות.

בית כנסת – במתחם בית כנסת המנהול על ידי הדיירים 

חדר כושר – חדר הכושר בדיור מוגן פתוח לטובת הדיירים בחדר הכושר, הליכונים, אופניים נייחים, משקולות ומכונות אחרות, כדי להתאים לסוגים שונים של אימונים. חדר הכושר נמצא תחת פיקוח של איש צוות או מאמן אישי שיכול לסייע לדיירים באימונים שלהם ולספק הדרכה ותמיכה. במתחם מתקימים באופן קבוע גם שיעורי כושר ופעילויות קבוצתיות אחרות כדי לעודד את התושבים להיות פעילים ולשמור על כושר גופני. המתחם ישנם גם אזורים חיצוניים, כגון שבילי הליכה וגנים, שבהם התושבים יכולים לעסוק בפעילות גופנית בסביבה טבעית.

בקרבת המקום

חוף הים וטיילת

סופרמרקט

קופת חולים

מרכזי קניות

מגוון מסעדות ובתי קפה